Gernika KESB

Garaipen-zerrenda

  • Liga Femenina, 4. Klasifikatua
  • EuroCup, Round of 16
  • Emakumezkoen Juniorra,  3. Euskadin
  • Emakumezkoen Kadetea, 2. Euskadin (Participación Campeonato de España)
  • Emakumezkoen Kadetea Especial, 1. Bizkaian
  • Emakumezkoen Haurra, suspendida la competición por Covid-19

  • Liga Femenina, 3. Klasifikatua
  • EuroCup, Round of 8
  • Emakumezkoen Juniorra,  suspendida la competición por Covid-19
  • Emakumezkoen Kadetea, suspendida la competición por Covid-19
  • Emakumezkoen Haurra, suspendida la competición por Covid-19

  • Liga Femenina, 5. Klasifikatua
  • EuroCup, Play-Off Round 1
  • Emakumezkoen Juniorra,  5. Euskadin
  • Emakumezkoen Kadetea, 4. Euskadin
  • Emakumezkoen Haurra, 1. Bizkaian eta 1. Euskadin (Participación Campeonato de España)

  • Liga Femenina, 5. Klasifikatua
  • EuroCup, Groups
  • Emakumezkoen Juniorra,  1. Bizkaian eta 2. Euskadin
  • Emakumezkoen Kadetea, 1. Bizkaian eta 3. Euskadin (Participación Campeonato de España)
  • Emakumezkoen Haurra, 1. Bizkaian eta 2. Euskadin (Participación Campeonato de España)

  • Liga Femenina, 3. Klasifikatua
  • Emakumezkoen lehenengo seniorra, subcampeón Fase Previa de Ascenso a LF2
  • Emakumezkoen Juniorra,  1. Bizkaian
  • Emakumezkoen Kadetea, 1. Bizkaian eta 1. Euskadin (Participación Campeonato de España)

  • Liga Femenina, 6. Klasifikatua
  • Emakumezkoen lehenengo seniorra, 7º clasificado
  • Emakumezkoen Juniorra,  5. Euskadin
  • Emakumezkoen Kadetea, 2. Euskadin (Participación Campeonato de España) eta 1. Bizkaian

  • LF, 6. Klasifikatua
  • Emakumezkoen lehenengo seniorra, 11º clasificado
  • Emakumezkoen Juniorra,  6. Euskadin eta 2. Bizkaian
  • Emakumezkoen Kadetea, 3. Euskadin eta 2. Bizkaia

  • LF2, Ligako txapelduna eta Emakumezkoen ligarako igoera
  • Emakumezkoen Juniorra, 7. Euskadin eta Bizkaia txapelduna
  • Emakumezkoen Kadetea, 6. Euskadin eta 3. Bizkaian

  • LF2, 6. Klasifikatua
  • Emakumezkoen Juniorra, 7º en Euskadi eta Bizkaiko Txapeldunak
  • Emakumezkoen Kadetea, 6. Euskadin eta 3.Bizkaian

  • LF2 , 10. Klasifikatua
  • Emakumezkoen Junior, 7.Euskadin
  • Emakumezkoen kadetea, Euskadiko eta Bizkaiako txapeldunak

  • Emakumezkoen lehenengo seniorra, 2. play-off ascenso a LF2 (Logroñon)
  • Emakumezkoen juniorrak, euskadiko txapeldunorde et Bizkaiako txapeldun
  • Emakumezkoen Kadetea, 9. Euskadin eta Bizkaiako txapeldunorde

  • Emakumezkoen lehenengo seniorra, 3. Klasifikatua
  • Emakumezkoen juniorra, 3.Euskadin eta Bizkaiako txapeldun
  • Emakumezkoen Kadetea, Bizkaiko laugarrena

  • Emakumezkoen lehenengo Seniorra, 4. Klasifikatua
  • Emakumezkoen juniorra, 3.Euskadin eta Bizkaiako txapeldun
  • Emakumezkoen Kadetea, Euskadiko txapeldun eta Bizkaiako txapeldun

  • Emakumezkoen lehenengo Seniorrak, 2. Klasifikatuak LF2ko igoerako Play Off-etan (Segovia)
  • Emakumezkoen Juniorrak, Euskadiko txapeldunorde eta Bizkaiako txapeldun
  • Emakumezkoen A Kadetea, Euskadiko txapeldunorde eta Bizkaiako txapeldun
  • Emakumezkoen B Kadetea, Bizkaiako txapeldunorde

  • Emakumezkoen lehenengo Seniorra, 8. Klasifikatua
  • Emakumezkoen Juniorra, Euskadiko txapeldunorde eta Bizkaiako Txapeldun
  • Emakumezkoen Kadetea, 6. Euskadin eta Bizkaiako txapeldunorde

  • Emakumezkoen lehenengo Seniorra, 4. Klasifikatua
  • Emakumezkoen Juniorra, Bizkaiako txapeldun
  • Emakumezkoen Kadetea, Euskadiko eta Bizkaiako txapeldun